fbpx Marie Day | Gokhale Method® - Primal Posture ™ voor een pijnvrij leven
Meld u aan voor onze Positive Stance ™ Nieuwsbrief

Marie Day

Marie Day woont in Georgië, waar ze haar masterdiploma in bibliotheek- en informatiewetenschappen heeft behaald. Ze raakte geïnteresseerd in een goede houding door haar lange beoefening van Chinese vechtkunsten. Ze was blij om deze verklaring van een goede houding te vinden en te ervaren die zo goed bij onze cultuur past en neemt toch dezelfde oude wijsheid van meditatiebeoefenaars over de hele wereld in zich op, of ze nu Qigong, yoga of de altijd populaire "Ik ga naar buiten" beoefenen voor een tijdje. "Ze is opgewonden om de praktische wijsheid van Primal Posture ™ door te geven aan haar studenten, zodat ook zij de uitlijning, stabiliteit en balans kunnen ervaren.

[Email protected]
Lake Lanier, GA
Cumming, GA
678-644-3950

Gebruiker van houding sensei:
houding-sensei-tag-none
Onderwijstaal:
English

Vraag privéles


Georgië

Cumming, GA

Stichtingen Cursussen in 2019
Les 1 Les 2 Les 3 Les 4 Les 5 Les 6 Open Spots
Zon september 22,
7: 00pm
Ma sep 23,
7: 00pm
Di sep 24,
7: 00pm
Woe sep 25,
7: 00pm
Do sep 26,
7: 00pm
Vr sep 27,
7: 00pm
Open
Stichtingen Cursussen in 2020
Les 1 Les 2 Les 3 Les 4 Les 5 Les 6 Open Spots
Sun Jan 12,
1: 00pm
Sun Jan 19,
1: 00pm
Sun Jan 26,
1: 00pm
Sun Feb 02,
1: 00pm
Sun Feb 09,
1: 00pm
Sun Feb 16,
1: 00pm
Open
Zo mrt 22,
1: 00pm
Zo mrt 29,
1: 00pm
Zo apr 05,
1: 00pm
Zo apr 12,
1: 00pm
Zo apr 19,
1: 00pm
Zo apr 26,
1: 00pm
Open
Sun Aug 02,
1: 00pm
Sun Aug 09,
1: 00pm
Sun Aug 16,
1: 00pm
Sun Aug 23,
1: 00pm
Sun Aug 30,
1: 00pm
Zon september 06,
1: 00pm
Open



Tennessee

Chattanooga, TN

Stichtingen Cursussen in 2019
Les 1 Les 2 Les 3 Les 4 Les 5 Les 6 Open Spots
Zon september 29,
1: 00pm
Zon september 29,
2: 30pm
Zon oktober 06,
1: 00pm
Zon oktober 06,
2: 30pm
Zon oktober 13,
1: 00pm
Zon oktober 13,
2: 30pm
Open


Missen een klasse in uw stad?
Vraag een klasse!